News

Więcej informacji

SKK dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego

Zapraszamy na prezentację Marka Jareckiego, Dyrektora Handlowego SKK S.A., podczas XIII Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, organizowanego w dniach 18 – 19 października 2017r. w Hotelu Windsor w Jachrance.

Podczas prelekcji zatytułowanej „Inteligentne sensory i Android - monitorowanie warunków przechowywania i transportu wkracza w nową erę” zostaną omówione najnowsze technologie, służące zapobieganiu stratom, wynikających z niekorzystnych warunków transportu i magazynowania towarów wrażliwych (np. wpływu nieodpowiednich temperatur). Nasz przedstawiciel zaprezentuje również – podążające tym nurtem – autorskie rozwiązanie SKK S.A.

Prezentacja odbędzie się pierwszego dnia konferencji (18.10) w ramach bloku poświęconemu opakowaniom w przemyśle farmaceutycznym.

Marek Jarecki: „Inteligentne sensory i Android - monitorowanie warunków przechowywania i transportu wkracza w nową erę”, XIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, Jachranka 18 – 19.10.2017.

Co robimy

Formularz kontaktowy

Naciskając “Wyślij wiadomość”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez SKK S.A. (ul. Gromadzka 101, 30-719 Kraków) poniższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od SKK S.A.